Apie mus

Kaip keturkojų šeimininkai ir draugai didelę reikšmę skiria savo augintinių maitinimuisi.

 • Pradžia (kaip viskas prasidėjo)

  Beskid Zywiecki, vienas iš švariausių Lenkijos regionų, gražūs miškai, gryna gamta ... tarp šių kraštovaizdžių kasdieniniai pasivaikščiojimai su naminiais gyvūnais tai visiška priklausomybė. Žmogus ir gyvūnas, gyvūnas ir žmogaus - tyla, kasdieninio šurmulio lėtinis tempas, atkirtimas nuo realybės, gamtos grožis.
  Tai šioje vietoje turi savo pradžią ilgo ir sveiko gyvenimo receptas Tavo augintiniui...

 • Aistra

  Esame draugų grupė - veisėjai, gyvūnų mylėtojai, jau daug metų lydi mus mūsų kasdieniame gyvenime katės ir šunys. Kaip keturkojų šeimininkai ir draugai didelį dėmesį skiriame augintinių maitinimuisi. Paskutiniais metais zoologinės rinkos plėtra leido mums suprasti kaip padidėjo suvokimas apie gyvūnų maitinimąsi, bet taip pat atsakingųjų globėjų poreikis.

 • Idėja

  Rūpinantis sveikata ir ilgu mūsų draugų gyvenimu siekiame jiems užtikrinti viską, kas geriausia. Šis poreikis sukėlė mumyse vis dažniausius klausimus: Jeigu išsirenkame  augintiniui maistą, taip kaip sau, kodėl neturėtume jam užtikrinti atitinkamą vandenį, kai sau tokį perkame?

  Vanduo koks yra - visi mato. Iš pirmo žvilgsnio, kiekvienas vanduo atrodo gerai, bet pažiūrėkime giliau. Iš pradžių mes galvojome kaip mūsų šuniui pateikti vandenį, kuris jam nepakenktų, kaip vanduo iš čiaupo. Mes negalėjome duoti jam "žmogaus" mineralinį vandenį, nes jame esantys mineralai apsunkina inkstus. Mes tikime, kad sveikata yra svarbiausia, o dar svarbiau yra tinkama mityba ir hidratacija. Vandens poreikis, kuris padės apsaugoti mūsų augintinius nuo ligų, kurias sukelia cheminių junginių vartojimas, sukauptų vandenyje iš čiaupo ar iš kito šaltinio, kaip ir būtinybė rūpintis puikia mūsų gyvūnų forma nukreipė mūsų pastangas į produkto Premium kūrimą, kuris patenkins mūsų lūkesčius.

  Ir čia kilo idėja, mintis, kuri užtikrins ilgą ir sveiką gyvenimą ne tik mūsų augintiniams, bet ir viso pasaulio naminiams keturkojams...

  Vanduo Aqua Pro Animale

Esi tuo, ką geri!

Tavo augintinis taip pat.

Sveikata ir gyvenimas

Šis tyrus šaltinio vanduo yra puikus priedas prie šunų ir kačių mitybos. Išgaunamas iš kalnų šaltinio lizdo "Ceretnik", kuris yra vienas iš švariausių Lenkijos regionų, esantis Beskid Zywiecki miško širdyje. Aqua Pro Animale idealiai tinka kiekvienam augintiniui, neapsunkina inkstų ir turi puikų skonį. Vanduo šuniui buvo praturtintas malpigija, kuri sustiprina imuninę sistemą; vanduo katei su taurinu, kuris turi teigiamą poveikį augimo ir nervų sistemoms, palaiko širdies ir regėjimo darbą. Vandens gėrimas yra vienas iš labiausiai reikalingų veiksmų, naudojamų gyventi, turint gerą sveikatą ir gerovę. Be jo nėra gyvenimo.

Vandens Aqua Pro Animale sodrinimas komponentais, gerinančiais Tavo augintinio sveikatą, suteikia mums idealus ir universalus produktas.

Vanduo šuniui

Negazuotas šaltinio vanduo šuniui

Sužinok daugiau

Vanduo katei

Negazuotas šaltinio vanduo katei

Sužinok daugiau